Holowanie Gdynia

Tel: 535 11 44 99

Powszechnie holowanie pojazdu kojarzy się z ciągnięciem przez inne auto na linie. Przy obecnym ruchu i przepisach często jest to bardzo trudne lub zabronione. W wielu wypadkach holowanie samochodu przez niedoświadczonych kierowców jest niebezpieczne i może spowodować więcej szkód niż korzyści. Holowany pojazd musi spełniać też pewne wymogi wynikające z kodeksu drogowego. Dlatego nasza firma proponuje Państwu profesjonalne holowanie każdego pojazdu osobowego oraz dostawczego, w bezpieczny sposób, na platformie hydraulicznej lub stałej. Holowanie z garażu podziemnego na terenie Gdyni.

Zajmujemy się również holowaniem aut z zablokowanymi kołami, uszkodzonym zawieszeniem, niesprawnym układem kierowniczym lub hamulcowym, przy użyciu wideł transportowych lub specjalnych wózków.

Holowanie dostępne 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

Nasze Holowniki są zlokalizowane w kilku miejscach na terenie Trójmiasta co bardzo skraca czas oczekiwania na usługę.

Możemy szybko dojechać na Obwodnice Trójmiasta, do Gdynia Centrum, Gdynia Grabówek, Gdynia Chylonia, Gdynia Orłowo, Gdynia Redłowo, Gdynia Oksywie, Gdynia Pogórze, Kosakowo, Rewa czy Mechelinki. W razie awarii w czasie dalszego wyjazdu możemy pojechać po Auto do każdego miejsca w Polsce oraz w Europie.

Orientacyjny czas dojazdu

Gdynia Centrum , Gdynia Grabówek , Gdynia Chylonia –  15 minut

Gdynia Redłowo , Gdynia Witomino, Gdynia Oksywie, Gdynia Wiczlino, Wielki Kack, Karwiny , Dąbrowa, Kosakowa , Pogórze – 20 minut

Sopot , Rumia , Reda, – 30 minut

 

 

Holowanie Gdynia